Творчі конкурси на 2016 - 2017 навчальний рік

Конкурси художньо-естетичного напрямку

1. Районний конкурс-огляд лялькових театрів, дитячих театральних та вокальних колективів (заявки подати до 10 жовтня)
2. Районний етап обласного творчого проекту «Україну єднають родини» (вересень-травень)
3. Районний етап обласного конкурсу дитячих творчих робіт «Київщина без корупції» (до 1 листопада)
4. Районний етап обласної виставки-конкурсу дитячого малюнка «Право очима дітей» (до 1 грудня)
5. Районний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої!» до Дня Соборності України (до 20 грудня)
6. Районний етап обласного конкурсу плакатів «Безпека дорожнього руху - це життя» (до 1 лютого)
7. Районний етап обласної виставки дитячих плакатів на знак підтримки співвітчизників, які проживають в Автономній Республіці Крим та Севастополі» «Частинка Криму у моєму серці» (до 1 лютого)

Конкурси туристсько-краєзнавчого напрямку

1. Районний етап обласного конкурсу фоторобіт «Неосяжна моя, Україно!» (до 10 вересня)
2. Районний етап обласної історико-краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Київщина козацька» (до 15 вересня)
3. Районний етап обласної акції «Герої серед нас: сучасні захисники України» (до 15 жовтня)
4. Районний етап Всеукраїнської туристсько-краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина - Україна» (до 20 жовтня)
5. Районний етап Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» (до 1 грудня)
6. Районний етап обласного конкурсу «Юні екскурсоводи» (до 1 березня)

Конкурси науково-технічного напрямку

1. Районний етап заочних Всеукраїнських конкурсів робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» та «Моя країна - Україна!» (до 10 жовтня)
2. Районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» та Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання (березень)

Конкурси еколого-натуралістичного напрямку

1. Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Ліси для нащадків» (до 5 листопада)
2. Районний етап Всеукраїнської акції «Годівничка» (звіти до 1 березня)
3. Районний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об'єктиві натураліста» (до 1 лютого)
4. Районний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» (березень)
5. Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля - наш спільний дім» серед учнівських колективів екологічної просвіти (березень)
6. Районний етап обласного конкурсу-захисту мультимедійних презентацій «Заповідними стежками Київщини» в рамках обласного екологічного проекту «Природоохоронний атлас Київщини» (до 25 березня)
7. Районні акції в рамках Всеукраїнського тижня охорони навколишнього середовища «День Землі», «День довкілля», «До чистих джерел», «Діти за гуманне ставлення до тварин» (квітень)

Конкурси декоративно-вжиткового напрямку

1. Районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (до 5 жовтня)
2. Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція « (до 5 грудня)
3. Районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» (березень)

Конкурси дозвіллєво-розважального напрямку

1. «Чудова сімка» (9-11 класи) (7 жовтня)
2. «Ігри розуму» (7-8 класи) (11 листопада)
3. «Територія IQ» - турнір інтелектуалів на Кубок голови Вишгородської районної державної адміністрації (17 березня)
4. Брейн-ринг (6 квітня)

Конкурси гуманітарного напрямку

1. Районний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (до 1 лютого)