Розклад навчальних занять для 1-4 класів

Синяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

на І семестр 2018-2019 н.р.

1 клас

2 клас

3 клас

4-А клас

4-Б клас

Понеділок

1.Укр.мова(читання)

2.Математика

3.Укр.мова(письмо)

4.Природознавство

5.Фіз.культура

1.Літ.читання

2.Математика

3.Англ. мова

4.Фіз.культура

5.Укр. мова

1.Літ.читання

2.Англ. мова

3.Фіз.культура

4.Математика

5.Укр.мова

6.Інформатика (І гр.)

1.Літ.читання

2.Математика

3.Укр.мова

4.Англ. мова

5.Людина і світ

6.Фіз.культура

1.Літ.читання

2.Математика

3.Укр.мова

4.Природознавство

5.Мистецтво

6.Інд. і гр.зан.

Вівторок

1.Укр.мова(читання)

2.Англ. мова

3.Математика

4.Укр.мова(письмо)

5.Інд.та груп.зан.

1.Літ.читання

2.Математика

3.Укр.мова

4.Природознавство

5.Образотв.мист.

1.Фіз.культура

2.Літ.читання

3.Математика

4.Укр.мова

5.Природознавство

1.Літ.читання

2.Математика

3.Анг.мова

4.Укр.мова

5.Навч.разом

1.Літ.читання

2.Математика

3.Англ.мова

4.Укр. мова

5.Фіз.культура

6.Інформат.(Ігр.)

Середа

1.Укр.мова(читання)

2.Математика

3.Фіз.культура

4.Укр.мова(читання)

5.Муз.мистецтво

1.Фіз.культура

2.Математика

3.Англ.мова

4.Укр.мова

5.Інформат.(Ігр.)

1.Літ.читання

2.Англ. мова

3.Математика

4.Укр.мова

5.Обр.мистецтво

6.Інформат.(ІІгр.)

1.Літ.читання

2.Фіз.культура

3.Математика

4.Англ.мова

5.Укр.мова

1.Літ.читання

2.Математика

3.Укр.мова

4.Фіз.культура

5.Мистецтво

Четвер

1.Фіз.культура

2.Основи здоров’я

3.Природознавство

4.Обр.мистецтво

1.Муз.мистецтво

2.Природознавство

3.Основи здоров’я

4.Труд.навчання

5.Чит.Розум.Твор.

6.Інформатика(ІІгр.)

1.Муз.мистецтво

2.Природознавство

3.Основи здоров’я

4.Труд.навчання

5.Чит.Розум.Твор.

1.Люд. і світ

2.Мистецтво

3.Осн.зд./Труд.навч.

4.Еврика

5.Інформатика

1.Основи здоров’я

2.Природознавство

3.Труд.навчання

4.Фіз.культура

5.Осн.гуман.мор.

П’ятниця

1.Укр.мова(чит/пис)

2.Математика

3.Труд.навчання

4.Чит.Розум.Твор.

1.Літ.читання

2.Математика

3.Фіз.культура

4.Укр.мова

5.Інд. та груп.зан.

1.Я у світі

2.Фіз.культура

3.Математика

4.Укр.мова

5.Інд. та груп.зан.

1.Фіз.культура

2.Англ.мова

3.Математика

4.Укр.мова/літ.чит.

5.Люд. і світ/навч.р.

1.Укр.мова

2.Математика

3.Англ.мова

4.Я у світі

5.Інформатика(ІІгр.)


Розклад навчальних занять для 5-9 класів

Синяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

на І семестр 2018-2019 н.р.

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

Понеділок

1.Укр.мова/осн.зд.

2.Математика

3.Пр.Моя пл.Земля

4.Історія

5.Англ.мова

6.Навч.разом

  

1.Біологія

2.Українська мова

3.Математика

4.Укр. література

5.Історія

6.Музичне мист.

7.Інформатика(Ігр.)

1.Англійська мова

2.Історія України

3.Українська мова

4.Фізика

5.Алгебра

6.Укр.література

7.Музичне мист.

1.Історія України

2.Географія

3.Фізика

4.Алгебра

5.Англ.мова

6.Біологія

7.Основи здоров’я

1.Алгебра

2.Фізика

3.Історія України

4.Видатні пост.(ф)

5.Зарубіжна літ.

6.Правознавство

7.Осн.подат.знань(ф)

Вівторок

1.Українська мова

2.Математика

3.Еврика

4.Англійська мова

5.Зарубіжна літ.

6.Навч.разом

1.Українська мова

2.Зарубіжна літ.

3.Математика

4.Основи здоров’я

5.Англійська мова

6.Відверта розм.(ф)

7.Інформатика(ІІгр)

1.Англійська мова

2.Фіз. культура

3.Біологія

4.Геометрія

5.Німецька мова

6.Зарубіжна літ.

7.Географія

1.Хімія

2.Інформатика

3.Фіз. культура

4.Зарубіжна літ.

5.Геометрія

6.Біологія

7.Укр.література

1.Геометрія

2.Хімія

3.Зарубіжна літ.

4.Фіз. культура

5.Інформатика

6.Англ.мова

7.Кресл./Пр.СНІДу

Середа

1.Англ. мова

2.Мистецтво

3.Українська мова

4.Українська літер.

5.Пр.Моя пл.Зем.

6.Фіз. культура

7.Інформатика(Ігр.)

1.Українська мова

2.Українська літер.

3.Образ.мистецтво

4.Англ.мова

5.Фіз. культура

6.Географія

7.Фінанс.грам.(ф)

1.Історія Всесвітня

2.Фізика

3.Українська мова

4.Українська літер.

5.Англ.мова

6.Фінанс.культ.(ф)

7.Образ.мистецтво

1.Фізика

2.Українська мова

3.Історія Всесвітня 

4.Ур.для ст.розв.

5.Анг.мова

6.Мистецтво

7.Фіз.культура

1.Мистецтво

2.Історія Всесвітня

3.Фізика

4.Основи здоров’я

5.Українська мова

6.Англ.мова

7.Укр.література

8.Фіз.культура

Четвер

1.Українська мова

2.Англійська мова

3.Математика

4.Еврика

5.Українська літер.

6.Фіз.культура

7.Інформатика(ІІгр.)

1.Географія

2.Математика

3.Історія

4.Англ.мова

5.Фіз.культура

6.Біологія

7.Українознав.(ф)

1.Німецька мова

2.Інформатика

3.Фіз.культура

4.Хімія

5.Алгебра

6.Українознав.(ф)

7.Географія

1.Хімія

2.Фіз.культура

3.Українська мова

4.Алгебра

5.Українознав.(ф)

6.Географія

7.Українська літер.

1.Алгебра

2.Українська мова

3.Фізика

4.Географія

5.Хімія

6.Українська літер.

7.Біологія

П’ятниця

1.Англійська мова 

2.Математика

3.Труд. навчання

4.Пр.Твої фіз.відкр.

5.Зарубіжна літер.

6.Фіз.культура

1.Українська мова

2.Зарубіжна літ.

3.Математика

4.Фіз.культура

5.Труд. навчання

6.Труд. навчання

7.Міфологія(ф)

1.Геометрія

2.Біологія

3.Українська мова 

4.Труд. навчання

5.Фіз.культура

6.Зарубіжна літ.

7.Основи здоров.

1.Труд. навчання

2.Історія України

3.Видатні пост.(ф)

4.Зарубіжна літ.

5.Геометрія

6.Англ.мова

7.Інформатика

1.Історія України

2.Труд. навчання

3.Біологія

4.Геометрія

5.Англ.мова

6.Інформатика

7.Фіз.культура