Головна » 2018 » Жовтень » 21 » 1 вересня
1 вересня
Традиційно 1 вересня зібрало шкільну родину на подвір’ї Синяківської школи. Коридори і класні кімнати вже дуже засумували за дитячим гамором і дзвінким сміхом. Та найбільш радісно зустрічали школярів їхні вчителі. Цьогоріч наша шкільна родина стала більшою ще на 35 дітлахів. Трохи збентежених і розгублених, але повних цікавості й найкращих сподівань, їх зустріли перші вчителі, що вестимуть у незвідану й надзвичайну Країну знань. Після урочистої лінійки найменші школярі взяли участь у квесті-знайомстві зі школою, а для всіх інших учнів було проведено коло зустрічі у «зелених класах». Щиро бажаємо всім учням величезного бажання вчитися і пізнавати щось нове, насиченого і цікавого навчального року, а вчителям невичерпного натхнення і творчих успіхів! Шановні батьки щиро вітаємо і вас зі святом першого вересня та дякуємо за виховання своїх дітей. Дякуємо всім добродійникам, які допомогли створити комфортні умови для учнів Синяківської школи, за цьогорічні подарунки, за вашу небайдужість та турботу про наш заклад! Зі святом дорогі друзі! З початком нового навчального року! Миру! Віри та добра нам усім!

Категорія: шкільні новини | Переглядів: 29 | Додав: Adminn | Рейтинг: 0.0/0