Головна » 2018 » Березень » 7 » 8 Березня
8 Березня
Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня в Синяківській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся святковий концерт, на якому учні 4-А класу та танцювальні колективи «Ангели танцю» і «Вишеград» привітали жінок Синяківської громади зі святом. Звучали гарні слова про мам і бабусь, красиві привітання всім жінкам. З вітальним словом виступив сільський голова Єрига Павло Іванович. На свято з букетами квітів та святковим тортом завітала заступник голови Вишгородської районної ради, депутат райради Ганіцька Марина Сергіївна. Чудові виступи дітей, теплі й щирі вітання гостей підбадьорили всіх присутніх. Жодна жінка, яка була присутня на концерті, не пішла додому без букета квітів, а смачним шматочком тортика зміг поласувати кожен бажаючий. Тож ще раз всіх жінок вітаємо зі святом. Хай весна принесе Вам мир, тепло і злагоду в оселю, ангели оберігають із небес, Бог дарує Вам щасливу долю, а найближчі люди неземну любов.

Категорія: шкільні новини | Переглядів: 53 | Додав: Adminn | Рейтинг: 0.0/0