Головна » 2018 » Квітень » 7 » Конференція "Я маю право"
Конференція "Я маю право"
4 квітня 2018 року учні Синяківської школи відвідали районну конференцію "Я маю право", яка відбулася в приміщенні Вишгородської райдержадміністрації. Діти взяли участь у виставці малюнків на правову тематику "Малюнковий калейдоскоп". Під час екскурсії «Коридорами влади» учні провели цікаву бесіду з головою Вишгородської райдержадміністрації Савенком В.В., відвідали редакцію газети "Слово", прослухали виступи заступника голови Вишгородської райдержадміністрації Мельник М.Г., начальника служби у правах сім'ї Мельник О.В., начальника відділу освіти Форощі Т.В., старшого інспектора ЮПВРВП Волуйко Н.А. та учнів різних шкіл. Учасники отримали надзвичайно велику кількість корисної інформації про соціально - правовий захист дітей.

Категорія: шкільні новини | Переглядів: 17 | Додав: Adminn | Рейтинг: 0.0/0