Головна » 2017 » Жовтень » 18 » Майстер-клас з виготовлення прикрас
Майстер-клас з виготовлення прикрас
В день відзначення 35-річчя Синяківської ЗОШ І-ІІ ступенів, за сприяння ФОНДУ Романа Буковського, для учнів 4-5 класів було проведено майстер-клас з виготовлення прикрас. Святкова атмосфера панувала у всьому - від теплої зустрічі адміністрацією школи до кропіткої роботи з дітьми. Відбулася екскурсія навчальним закладом, спілкування з директором Мариною Ганіцькою та вчителями-ветеранами, які залишилися вірними своїй професії у рідних стінах з дня відкриття. Здавалося б, сільська школа. Але насправді вона вражає своєю яскравістю, неймовірно дружнім педагогічним колективом та вихованими і комунікабельними учнями. У школі всі класи забезпечені мультимедійними комплексами, діють два музеї - етнографічний та історії села, встановлено багато зон відпочинку для дітей - лавки, тенісний та шахові столи. Кожен куточок шкільних коридорів може слугувати відмінною фотозоною. З особливим трепетом вчителі розповідають про своїх випускників, в школі є "Алея слави", великий фотоархів "Як все починалось". Відрадно, що на сьогодні директором школи є її учениця - Марина Сергіївна Ганіцька, а вчительський колектив 100% складається з випускників навчального закладу. Тож, бажаємо і надалі такого ж запалу і натхнення колективу Синяківської школи. Хай збудуться всі задуми і намічені плани!

Категорія: шкільні новини | Переглядів: 45 | Додав: Adminn | Рейтинг: 5.0/1