Головна » 2018 » Квітень » 6 » Мотиваційно-навчальний практикум для учнів
Мотиваційно-навчальний практикум для учнів
З метою залучення учнівської молоді до науково дослідницької діяльності у системі Малої академії наук України, 23 березня Сулейманова Руслана та Сучок Аліна відвідали у місті Києві на базі фізико-математичного факультету педагогічного університету імені М.П.Драгоманова наукові школи відділення «Математика» та «Фізика і астрономія». Для школярів була організована екскурсія по університету з цікавими фактами про життя науковців та демонстрація маятника Фуко. Вітальне слово тримав Сергієнко В.П., Президент Київського обласного територіального відділення МАН України. Мотиваційно-навчальний практикум для учнів відбувсь в навчальних лабораторіях університету. Учениці Синяківської школи отримали цінний досвід, позитивні враження та бажання працювати в Малій академії наук України.

Категорія: шкільні новини | Переглядів: 22 | Додав: Adminn | Рейтинг: 0.0/0