Головна » 2018 » Травень » 8 » «Ні» насильству в сім'ї»
«Ні» насильству в сім'ї»
26 квітня з учнями 4-Б класу було проведено тренінгове заняття «Ні» насильству в сім'ї». Під час заняття учні ознайомилися з видами насильства та вчилися захищати себе від різних його проявів. Школярі активно брали участь у тренінгових вправах, що допомагали зрозуміти їм, що відчуває агресор, і що відчуває жертва та наскільки важливо бути доброзичливим до світу, проводили мозковий штурм, дискутували. Учні активно висловлювали свою думку й відстоювали власну позицію. Та найголовніше – це те, що діти ще раз упевнилися в тому, що будь-який негативний вчинок залишає незгладимий слід, а щаслива лише та родина, де немає місця насильству. Закон України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" від 7 грудня 20017 року №2229.

Категорія: шкільні новини | Переглядів: 8 | Додав: Adminn | Рейтинг: 0.0/0