Головна » 2018 » Червень » 5 » Останній дзвінок
Останній дзвінок
У Синяківській школі пролунав останній дзвінок. Урочистий захід був наповнений теплими словами привітань, квітами та гарними вбраннями школярів, які одягнули вишиванки. Першою з вітальним словом до учасників урочистого дійства звернулася директор школи Тетяна Сулейманова, побажавши випускникам, для яких цей день є особливо хвилюючим, зробити правильний вибір, обрати саме той шлях, який допоможе реалізувати себе та стати успішним громадянином своєї держави. Потому директор школи вручила нагороди за кращі досягнення у науці та творчі здобутки 2017-2018 навчального року. За традицією на свято завітали почесні гості. Заступник голови Вишгородської районної ради Ганіцька Марина Сергіївна привітала шкільну родину, батьків та гостей зі святом, а випускники школи в подарунок отримали святковий торт і теплі побажання. Також Марина Сергіївна вручила від імені Голови Вишгородської районної ради та Голови державної адміністрації сертифікат на мультимедійне обладнання. З вітальним словом звернувся до учнів і сільський голова Єрига Павло Іванович. Після урочистої церемонії випускники загадали бажання і пустили у небесну блакить повітряні кульки та виконали останній шкільний вальс, а про завершення навчального року для усіх присутніх сповістив останній дзвінок.

Категорія: шкільні новини | Переглядів: 50 | Додав: Adminn | Рейтинг: 0.0/0