Головна » 2017 » Листопад » 6 » У Синяківській школі було проведено інформаційно-розважальний захід «Halloween. Вечір з привидами»
Хелловін: знайомство з традиціями і звичаями англомовних країн Важливим елементом вивчення іноземної мови є пізнання традицій цієї країни. В оволодінні англійською мовою мотивуючим для учнів є ознайомлення зі звичаями англомовних країн. Щоб краще познайомити учнів з суто англійськими святами і традиціями у Синяківській школі було проведено інформаційно-розважальний захід «Halloween. Вечір з привидами». Під час заходу учні познайомилися з історією виникнення цього свята, дізналися про головні його атрибути, пограли в цікаві ігри. Завершився вечір веселою дискотекою.

Переглядів: 86 | Додав: Adminn | Рейтинг: 5.0/1
Ім`я *: