Головна » 2018 » Квітень » 7 » Святкова програма до святкування Світлого Воскресіння
Святкова програма до святкування Світлого Воскресіння
Із сивої давнини українці шанували свята. З особливою надією люди чекали на Великдень. Саме з цього великого свята починається розквітання природи і найсправжнісінька весна. Всі діти дуже люблять Великдень, але, можливо, не до кінця розуміють що це за свято. Учні 2 класу підготували та провели цікаву святкову програму, познайомили всіх присутніх з традиціями та звичаями українського народу святкування Світлого Воскресіння. Свято в школі збагатило всіх духовно і засвідчило те, як радісно і велично зустрічають і святкують його не лише дорослі, а й діти. В нашій школі справді настав Великдень, привітавши нас золотим пасхальним передзвоном: «Христос Воскрес! Воістину Воскрес!»

Категорія: шкільні новини | Переглядів: 51 | Додав: Adminn | Рейтинг: 0.0/0