Головна » 2017 » Лютий » 20 » Свято Закоханих
Свято Закоханих
Кохання – це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. І ось таке свято є, є такий день. Він відзначається майже у всьому світі 14 лютого. І наша школа не стала виключенням. Учні 6 класу разом з класним керівником Сулеймановою Тетяною Олександрівною організували та провели конкурсно-розважальну програму «День святого Валентина». На початку свята глядачам розповіли історію Дня святого Валентина. Також організатори показали дві гумористичні сценки, а Ткач Софія заспівала чудову пісню про кохання. Ведучі провели сім розважальних конкурсів для пар-учасників. Пари, які прийняли участь у конкурсі: Сулейманова Руслана та Широков Ілля, Міщенко Владислав та Дідківська Ангеліна, Аксьонов Ігор та Івченко Владислава, Дмитришин Іван та Айвазян Валерія, Король Олексій і Кучинська Ірина, Копейчук Андрій та Сучок Іванна. Вони виборювали найпочесніше звання «Ідеальна пара». Після всіх конкурсів журі підсумувало бали. «Ідеальною парою стали» Сулейманова Руслана та Широков Ілля. Організатори та учасники дякують за допомогу і підтримку у проведенні свята нашому педагогу-організатору Кашці Валентині Павлівні! Свято було насиченим, веселим і подарувало всім присутнім шалені позитивні емоції.

Категорія: шкільні новини | Переглядів: 110 | Додав: Adminn | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: