Головна » 2016 » Листопад » 29 » Тиждень англійської мови
Тиждень англійської мови
З 24.11 по 28.11 2016 р. учителем англійської мови Кирієнко Ю.В. було проведено тиждень англійської мови. Понеділок: виставка творчих робіт „Мої перші кроки у вивченні англійської мови” . Вівторок : конкурс стінівок, творчих робіт серед учнів 5-9 класів. Середа: турнір знавців англійської мови серед учнів 5-9 класів. Переможці учні 6 класу. Четвер: вікторина «Зустріч-презентація англомовних країн». П’ятниця: підведення підсумків тижня англійської мови.Проведення свята Хелоувін. Всі переможці та активні учасники заходів були нагороджені грамотами та солодкими подарунками. Найкращі знавці англійської мови у кожному класі отримали спеціальні призи . Дякуємо учням школи за активну участь. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!
Категорія: шкільні новини | Переглядів: 215 | Додав: Adminn | Рейтинг: 5.0/1
Ім`я *: