Головна » 2017 » Квітень » 6 » Тиждень інформатики та фізики
Тиждень інформатики та фізики
Традицією в нашій школі є щорічне проведення предметних тижнів, зокрема тижня інформатики, фізики та математики. Це дійсно корисно, вносить різноманітність у шкільне життя. Підвищує рівень знань учнів. Розвиває творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформатики та фізики, самостійність та наполегливість. Виховує вміння працювати в групах, почуття відповідальності. Заходи були спрямовані на: • розвиток творчої фантазії; • логічного мислення; • вміння орієнтуватися в інформаційному просторі; • досліджувати; • формування обов'язковості, відповідальності, креативності. В перший день була лінійка та конкурс газет. Також був проведений брейн-ринг для учнів 3а та 4 класів. В другий день відбувся конкурс «Графічний малюнок», участь в якому приймали учні 7-9 класів. Третього дня відбулась година фізики для початкової ланки та учениця 7 класу Сулейманова Руслана продемонструвала свою проектну роботу «Огірки що світяться». Четвертого дня учні 3б класу прийняли участь в конкурсі «Юний художник». Предметний тиждень виявився цікавим, насиченим, пізнавальним та дуже веселим!

Вчитель фізики та інформатики Сулейманова Т.О.

Категорія: шкільні новини | Переглядів: 125 | Додав: Adminn | Рейтинг: 0.0/0