Головна » 2016 » Грудень » 11 » Тиждень права
Тиждень права
З 5 по 9 грудня у стінах нашої школи проходив тиждень правових знань, у рамках якого було проведено ряд заходів, спрямованих на підвищення правової освіченості. Протягом тижня учні мали можливість ознайомитися з виставкою правової літератури «Я маю знати», організованою шкільним бібліотекарем Синицею Ганною Павлівною. Розширити поле правових знань учні мали можливість, узявши участь у заході «Мої права»,організованого вчителем історії та правознавства Ковальчук М.В. Учні також ознайомились з актуальними правовими проблемами в Україні, зокрема з питанням торгівлі людьми, суть якого розкрила шкільний психолог Романенко М.С. Завершальним акордом тижня правових знань стало слово директора Ганіцької М.С. про захист прав дітей.
Категорія: шкільні новини | Переглядів: 139 | Додав: Adminn | Рейтинг: 0.0/0