Головна » 2018 » Квітень » 17 » Відкритий урок історії
Відкритий урок історії
Що таке історія, хто такі історики та як пізнати минуле – ось які питання розглядали учні 5 та 6 класів на відкритому уроці історії разом із учителем Петренко Наталею Вікторівною та гостею, справжнім археологом Корецькою Мариною Олександрівною. Учні мали змогу заочно побувати на розкопках у Полтавській області на місці поселення скіфів та на Кримському півострові у славнозвісній Ольвії, потримати у руках справжні археологічні знахідки, дослідити їх та зробити ескізи. Емоційна, цікава розповідь Марини Олександрівни захопила не лише учнів, а і вчителів, які були присутні на уроці. Виникало багато запитань, на які тут же шукали відповіді. Виявилося, що є учні, які також цікавляться минулим, багато читають, переглядають науково-популярні передачі та фільми і добре орієнтуються в багатьох питаннях. Вогник цікавості, який загорівся в очах учнів ще на початку уроку й світився протягом усього дня, свідчить про велику необхідність проведення таких зустрічей. Тож велика вдячність Марині Олександрівні та Наталі Вікторівні за такий урок.

Категорія: шкільні новини | Переглядів: 52 | Додав: Adminn | Рейтинг: 0.0/0