Головна » 2018 » Березень » 18 » Відкритий урок із зарубіжної літератури
Відкритий урок із зарубіжної літератури
13 березня Пасальська Валентина Миколаївна провела у 7 класі відкритий урок із зарубіжної літератури, який був присвячений легендарному детективу всіх часів і поколінь Шерлоку Холмсу. Урок переніс нас у фантастичний світ пригод і містичних подій. Педагог майстерно використовувала різноманітні методи роботи, такі як асоціації, Fish Ball, карта персонажа твору, демонструвала цікаві відеосюжети. Валентина Миколаївна познайомила учнів з різними версіями екранізації творів легендарного Артура Конан Дойла та розповіла про прототип Шерлока Холмса. Діти із задоволенням відповідали на проблемні запитання й давали характеристику персонажам. Під час роботи панувала атмосфера тісної співпраці, а школярі демонстрували цілковиту включеність. Урок справив незабутнє і надзвичайне враження. Валентина Миколаївна зуміла успішно організувати пізнавальну діяльність учнів на всіх етапах уроку. Були чітко визначені очікувані результати уроку і ці результати досягнуті. Це був урок педагога – майстра своєї справи. Пасальська В.М. має високий рівень професійної майстерності вчителя, володіє сучасними освітніми технологіями, методичними прийомами, педагогічними засобами. Тема: «Всесвітня популярність творів про Шерлока Холмса» Мета: розкрити причини всесвітньої популярності творів про Шерлока Холмса; ознайомитись із цікавими фактами про Конан Дойла; формувати вміння працювати самостійно, навички пошукової роботи, розвивати зв’язне мовлення семикласників; виховувати повагу до героїв творів Артура Конан Дойла. Тип уроку; урок узагальнення і систематизація вивченого.

Категорія: шкільні новини | Переглядів: 71 | Додав: Adminn | Рейтинг: 0.0/0