Головна » 2018 » Лютий » 28 » відкритий урок української мови в 3 класі
відкритий урок української мови в 3 класі
Сьогодні Сучок Лариса Іванівна- вчитель, яка має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «Старший вчитель», провела в 3 класі відкритий урок української мови на тему «Іменник як частина мови». Надзвичайно цікаво було спостерігати за уроком, який пройшов на високому рівні. Лариса Іванівна зуміла розкрити тему уроку та досягти його мети в ігровій формі, що надзвичайно сподобалося як вчителям, так і учням. Діти не тільки з захопленням брали участь у роботі, але й показували реальні знання та прагнення до навчання. Під час спостереження уроку в 3 класі, вражали не тільки організаторські здібності вчителя, але й її ерудиція та професіоналізм. Сучок Л.І. працює за сучасними методиками. У її роботі відслідковується системність: знання учнів з попередніх тем були міцними й ґрунтовними. Особливо запам'яталося, як учні виходили до дошки та демонстрували самостійно опрацьовані завдання, підтримуючи один одного. Цей урок був не просто вдалий, а надзвичайно цікавий та захоплюючий. Жодна дитина не мала часу на інші справи, всі учні були задіяні та активні. Бажаємо Ларисі Іванівні та її вихованцям успіхів та творчих злетів! Тема: Іменник як частина мови Мета - Систематизувати здобуті учнями знання в попередніх класах про іменник як частини мови; - Удосконалювати вміння розпізнавати іменники; - Визначати його морфологічні ознаки; - З’ясовувати синтаксичну роль; - Розвивати логічне мислення; - Усне й писемне мовлення; - Виховувати товариськість, взаємовиручку, бажання допомагати один одному. Використано: принцип Гуманної Педагогіки (Ш.Амонашвілі), групова робота, технологія «Перевернутий клас»

Переглядів: 73 | Додав: Adminn | Рейтинг: 0.0/0