Головна » 2018 » Грудень » 20 » Вітаємо учнів Синяківської школи з перемогами!
Вітаємо учнів Синяківської школи з перемогами!
Вітаємо учнів Синяківської школи з перемогами! У ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році наші школярі продемонстрували такі високі досягнення: Івченко Владислава, дисципліна біологія, ІІІ місце, вчитель Прокопчук Валентина Іванівна; Єрьоміна Зоя, дисципліна трудове навчання, ІІІ місце, вчитель Сучок Любов Володимирівна; Саламатіна Катерина, дисципліна іноземна мова, ІІ місце, вчитель Кирієнко Юлія Вікторівна. У ІІ етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка Топчанюк Анастасія, І місце, вчитель Шевчук Лєна Леонідівна; Лудченко Катерина, І місце, вчитель Шевчук Лєна Леонідівна; Івченко Владислава, І місце, вчитель Шевчук Лєна Леонідівна; Сламчинська Марія, ІІІ місце, вчитель Пасальська Валентина Миколаївна. У ІІ етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика Ломажук Андрій, І місце, вчитель Сучок Лариса Іванівна; Дідківський Володимир, ІІІ місце, вчитель Філоненко Людмила Іванівна; Пасальський Владислав, ІІІ місце, вчитель Шевчук Лєна Леонідівна; Лудченко Катерина, ІІІ місце, вчитель Шевчук Лєна Леонідівна; Саламатіна Катерина, ІІІ місце, вчитель Пасальська Валентина Миколаївна; Івченко Владислава, ІІІ місце, вчитель Шевчук Лєна Леонідівна. Дякуємо всім учням, вчителям, батькам за прикладені зусилля та спільні досягнення. Попереду ще багато конкурсів та олімпіад з навчальних предметів. Бажаємо нових успіхів, натхнення та подальших перемог.

Категорія: шкільні новини | Переглядів: 18 | Додав: Adminn | Рейтинг: 0.0/0